EDBAK | Projector Ceiling mount | PMV100W | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
- TootjadEDBAK
- Mudel: PMV100W
- Saadavus: 4
-
147€
EDBAK | Projector Ceiling mount | PMV100W | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 4.632 kg |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 650 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 450 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Muud funktsioonid | Aluminum construction with a semi-textured powder coat or anodized finish. Ceiling plate covers to hide fixings included. Micro-Adjustment mechanism ensures precise installation. Internal cable management in tube. 45 horizontal adjustment |
| Net weight | 4.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 132 g |
| Producer | EDBAK |
| Producer product family | Universal Projector Ceiling Mount |
| Tare weight (kg) | 0.132 kg |
| Toote nimetus | PMV100W |
| Toote värv | White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.0209715 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edbak projector ceiling mount pmv100w maximum weight capacity 15 kg white, pmv100w, edbak, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


